А гол то хоча б був? Карпати пропустили неочевидний мʼяч. ВІДЕО

Тернопільська Нива вдома приймала львівські Карпати.

Підопічні Мирона Маркевича забили на 7 хвилині матчу і вели в рахунку 1:0, але вже на 8 хвилині Нива відповіла своїм голом. Після подачі зі штрафного Андрій Зінь головою переправив м'яч у ворота. Головний рефері матчу Ігор Сташук, порадившись із боковим арбітром, вказав на центр поля. З повторів немає впевненості, що м'яч перетнув лінію воріт.

Також зазначимо, що в другому таймі було ще одне суперечливе суддівське рішення. На 73-й хвилині головний рефері призначив досить сумнівний одинадцятиметровий удар. Роман Слива у власному штрафному майданчику підштовхнув Амбросія Чачуа, після чого гравець Карпат впав і рефері вказав на позначку. Однак, Павло Полегенько не реалізував пенальті.

У підсумку Карпати втратили очки в Тернополі – 1:1