А пропустили на 9-й секунді! Арсенал робить фантастичний камбек із 0:2. ВІДЕО

Арсенал після розгромної перемоги над Евертоном (4:0) у 26-му турі вдома грав із Борнмутом. Олександр Зінченко уже звично вийшов у стартовому складі.

Ілля Забарний, який влітку перейшов до Борнмута, цей матч пропускав, адже захисник усе ще відновлюється від травми, хоч він уже почав індивідуально працювати на тренуваннях.

Початок поєдинку став справжнім шоком для канонірів, адже гості забили уже на 9-й секунді! На жаль, гол прийшов саме з флангу Зінченка. Українець дозволив Данго Уаттарі прострілити до штрафного майданчика, Габріел пропустив м’яч і Біллінг із декількох метрів прошив Рамсдейла – 0:1.

Це другий найшвидший гол в історії АПЛ, як повідомляє авторитетний портал Opta. Для цього забитого м'яча Біллінгу знадобилося лише 9,11 секунд.

Другий найшвидший гол у історії АПЛСкріншот із Twitter

Зрівнювати рахунок господарі поля мали на 4-й хвилині, але на висоті був голкіпер Борнмута Нето. Спочатку він парирував удар Едегора з меж штрафного майданчика, а потім впорався із добивання з близької відстані від Сака.

Супернагоду подвоїти перевагу Бормунт втратив на 20-й хвилині. Гості організували швидку контрактаку і Біллінг вивів віч-на-віч із голкіпером Уаттара, але Рамсдейл вчасно вийшов із воріт, скоротивши відстань до гравця, і відбив удар 11-го номера суперників.

Попри усі намагання, Арсенал так і не зумів зрівняти рахунок у першому таймі.

А ось по перерві каноніри знову пропустили. Після навісу з кутового Сенесі відклеївся від Партея і головою вколотив м’яч у сітку воріт Арсенала – 0:2.

Але вже на 62-й хвилині Партей виправив свою помилку. Сміт-Роу головою скинув на дальню стійку і ганський півзахисник з декількох метрів прошив воротаря – 1:2

А на 70-й хвилині Арсенал відігрався. Нелсон, який тільки-но вийшов на заміну, виконав подачу з лівого флангу на дальню стійку, куди увірвався Бен Вайт, правий захисник у дотик пробив – Нето м’яч відбив, але зробив він це уже за лінією воріт і арбітр вказав на центр – 2:2

Ще за декілька хвилин ледь не забив Мартінеллі. Бразилець промчав повз двох захисників, увірвався до штрафного майданчика, але пробив над поперечкою.

А вже на останніх секундах зустрічі Арсенал вирвав перемогу! Після подачі з кутового Нелсон отримав м’яч на підбиранні і з усієї сили відправив його у кут воріт – 3:2.

Арсенал робить фантастичний камбек і здобуває перемогу в матчі з Борнмутом.