Без Довбика не змогли. Дніпро-1 допомагає Україні, але вилітає з Ліги конференцій. ВІДЕО

21:44, 23 лютого 2023

У матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги конференцій Дніпру-1 треба було здолати АЕК з Ларнаки без травмованого Артема Довбика.

Місце в центрі нападу дніпрян Олександр Кучер довірив бразильцю Пеглоу.

Фото з соцмереж

Український клуб в першому таймі намагався активно діяти в кожному епізоді. Постійний пресинг після втрат м'яча і намаганння знайти удар, на жаль, дивідендів не принесли.

Перший по-справжньому небезпечний момент команди виродили на 51 хвилині. Пеглоу ударом з-за меж штрафного майданчика поцілив у стійку воріт Пірича.

Ще один класну нагоду знову створили господарі. Гуцуляк відгукнувся на подачу з флангу, але ударом головою не забив – м'яч пройшов поруч зі стійкою воріт кіпріотів.

Забити дніпрянам, на жаль, так і не вдалося – 0:0. Після мінімальної виїзної поразки (0:1) українці відігратися не змогли. Команда Кучера вилітає з Ліги конференцій.