Могли перемогти. Дніпро-1 в гостях програє АЕКу з Ларнаки. ВІДЕО

АЕК Ларнака на правах господаря вже на перших хвилинах зусиллями Трічковскі насторожив українських уболівальників. Гравець із Північної Македнії декілька разів поспіль пробивав по воротах Валефа. Спочатку бразильський голкіпер Дніпра-1 потягнув удар капітана АЕКа, перевівши м'яч на кутовий. Після подачі з кута поля удар півзахисника господарів заблокував оборонець, а добивання вийшло вкрай невдалим – вище воріт.

Найнебезпечніший момент кіпріотів у першому таймі мав Рафа Лопеш. Португалець після невдалого вибивання Амаша з меж штрафного майданчика українців пробив у каркас воріт гостей.

Підопічні Олександра Кучера відповіли перспективними нагодами Піхальонка та Довбика. В обох випадках гравці збірної України перебували у штрафному майданчику господарів, але пробити по воротах Пірича українцям, на жаль, не вдалося.

Другий тайм розпочався з порятунку від Валефа. Голкіпер Дніпра-1 з дев'ятки власних воріт потягнув м'яч після дальнього удару Фаража.

Дніпряни відповіли спробою Довбика після розіграшу кутового. Форвард хитро відскочив під передачу від Піхальонка і з ходу пробив – Пірич м'яч впіймав.

Ще один шанс, щоби забити, мав Фараж. Вінгер господарів з меж штрафного майданчика злету пробив вище воріт Валефа.

Супернагоду у матчі на 83 хвилині змарнував Піхальонок. Півзахисник гостей обігрався з Довбиком і з меж штрафного майданчика пробив у дальній кут воріт Пірича. Голкіпер АЕКа свою команду врятував.

За марнотратство дніпрян покарали миттєво. Гарсія замкнув подачу зі штрафного, легко відірвавшись від Бабенка – 1:0.

Одразу ж господарі могли забити ще, але Валеф завдяки неймовірній реакції відбив м'яч після удару Ніколича.

Дніпро-1 поступається у першому матчі 1/16 Ліги конференцій, але зберігає шанси на прохід далі.