Божевільна розв’язка! Вернидуб та Григорчук зробили диво Чемпіонату Білорусі

15:38, 28 листопада 2020

Українське щастя!

У 30 турі Вищої ліги Білорусі визначився чемпіон. Солігорський Шахтар під керівництвом Романа Григорчука (попередником якого був Юрій Вернидуб, що залишив команду на першому місці після 22 турів) у напруженому матчі вирвав необхідну для золота змагань перемогу у Мінська. Команда українського спеціаліста по ходу зустрічі поступалася вдома з рахунком 1:2, але вольовий штурм допоміг солігорцям на 72 хвилині рахунок зрівняти, а в компенсований до другого тайму час забити у більшості ще два м’ячі.

Звитяга Шахтаря з рахунком 4:2 стала доленосною на фоні невдачі БАТЕ, який розписав мирову з мінським Динамо – 0:0. Мінчани, до слова, не реалізували пенальті.

Бронзові нагороди і місце в єврокубках на наступний сезон вирвав Торпедо-БелАЗ, за який в осінній частині сезону феєрив ексгравець Карпат Юрій Габовда.

Артем Мілевським своїм голом допоміг тогорічному чемпіону Динамо Брест завершити сезон у четвірці найкращих.