Чемпіонат світу. Кривдник збірної України рятується в матчі зі США. ВІДЕО

23:14, 21 листопада 2022
СВІТОВИЙ ФУТБОЛ

Збірна США втратила перемогу в поєдинку з Уельсом

Американці краще провели перший тайм, який заслужено виграли. На 36 хвилині класним пасом Пулішича скористався Веа, майстерно реалізувавши вихід віч-на-віч з Хеннессі1:0!

Після перерви боротьба продовжилася.

Валлійці не збиралися віддавати гру і під завершення матчу знайшли свій шанс. Гарет Бейл заробив, а потім і реалізував пенальті, не залишивши шансів Метту Тернеру – 1:1.

Photo by Getty Images

На останній хвилині зустрічі все той же Бейл міг вирвати перемогу для своєї команди. Ексгравець Реала підхопив м'яч в центрі поля після виходу за межі штрафного майданчика і невдалого вибивання голкіпера суперників Тернера, і вже замахнувся пробивати по порожніх воротах господарів з центру поля. Півзахисник США Акоста встиг збити зіркового опонента – жовта картка, яка, можливо, врятувала від пропущеного м'яча.

Бойова нічия в ненадто видовищному поєдинку.