Чемпіонат світу. Модрич з Хорватією не змогли пробити Марокко. ВІДЕО

13:55, 23 листопада 2022

Віцечемпіони світу збірна Хорватія свій шлях на Чемпіонаті світу в Катарі розпочинала матчем з Марокко.

Протягом першого тайму команди моментів було обмаль. Перша небезпека виникла біля воріт Марокко на 17-й хвилині, коли Іван Перішич завдав дальнього удару, але м'яч пролетів над поперечкою. Наступна гольова нагода сталася лише в компенсований до час. Борна Соса прострілив до воротарської зони і Нікола Влашич з близької відстані пробив по воротах, але голкіпер марокканців Яссін Бону парирував удар.

По перерві свій перший момент створила і збірна Марокко – Нуссаїр Мазрауї з декількох метрів пробивав головою. Та воротар хорватів Домінік Лівакович відбив перед собою.

Згодом на 65-й хвилині дуже потужно з-за меж штрафного майданчика стріляв Ашраф Хакімі – Лівакович знову здійснив сейв.

Попри напружену боротьбу в матчі, жодна з команд не змогла забити. 0:0 – третя безгольова нічия на цьому Чемпіонаті світу.