Чемпіонат світу. Франція громить Австралію, а Жиру повторив рекорд Анрі. ВІДЕО

Чинні чемпіони світу розпочали свій шлях до захисту свого титулу з непростою командою Австралії.

Команда Дешама пропустила швидкий м'яч вже на 9 хвилині. Лекі знайшов у штрафному майданчику суперника Гудвіна, який потужним ударом під поперечку воріт Льоріса – 0:1!

Вболівальників збірної Франції її команда заспокоїла за 18 хвилин. Тео Ернандес навісом знайшов ніким не прикритого поблизу воріт австралійців Рабіо. Півзахисник Ювентуса леким кивком голови зрівняв рахунок – 1:1!

Не пройшло і 5 хвилин, а рахунок вже був на користь французів. Підопічні Дешама запресингували автралійців у них на половині поля, що призвело до помилки, яку асистом Рабіо і голом Жиру завершив останній  2:1!

До перерви мав забивати Мбаппе, але з вигідної позиції (по суті перед порожніми воротами був гравець ПСЖ) пробив вище воріт.

Після перерви легка прогулянка збірної Франції продовжилася.

Номінальні господарі організували ударні 180 секунд, за які довели рахунок до розгромного. Голи вийшли ідентичні. У першому випадку Дембеле навісом знайшов у штрафному майданчика Мбаппе, а в другому Мбаппе вдало подав на Жиру. Обидва адресати свої моменти реалізували – 4:1!

Дубль Жиру в цьому матчі дозволив форварду Мілана зрівнятися з Анрі за кількістю забитих м'ячів за збірну Франції. Вже в наступному поєдинку нападник може стати найкращим в історії.

Франція дуже впевнено перемагає Австралію і показує, хто фаворит цього квартету.