Два пенальті у ворота Динамо! Учасник Юнацької Ліги УЄФА зупиняє киян. ВІДЕО

15:13, 08 жовтня 2022
ФУТБОЛ УКРАЇНИ

Першої поразки зазнали кияни в українському чемпіонаті U-19. На стадіоні Руха номінальні господарі, київське Динамо, приймало місцеву команду, яка є лідером змагань і учасником Юнацької Ліги УЄФА.

Голепад у матчі розпочався з помилки Малиша у центрі поля та ідеально розіграним контрвипадом з ударом Федора, який першим і перехопив м'яч - 0:1.

У середині тайму Грицай призначив перший з двох пенальті у ворота Динамо - Слесар по-регбійному викинув зі штрафного майданчика Квасницю - 0:2.

Під свисток на перерву дуже холоднокровно зіграв Царенко - оцініть техніку і удар хавбека. 1:2 - підсумок першого тайму.

На 61-ій хвилині стався другий епізод з призначенням пенальті: знову на Квасниці. Нападник Руха обігрався з партнером у стінку і вибігав на ударну позицію, але торкання Гусєва змусило його впасти - 1:3.

Чудове виконання штрафного Маткевичем вже у компенсований до компенсованого час матчу лише скоротило відставання киян - 2:3.

Наступний суперник Динамо - інший учасник Юнацької Ліги УЄФА від України - донецький Шахтар.