Гол ударом з кутового і пенальті на 104-й хвилині! Шалений матч у Лізі націй. ВІДЕО

23:55, 08 вересня 2024

Цікавий трилер стався у матчі Ліги націй між збірними Гібралтару та Ліхтенштейну.

Усе розпочалося з 8-ї хвилини зустрічі, коли гравець господарів Ліам Вокер забив прямим ударом із кутового та вивів свою команду вперед у рахунку – 1:0.

На 53-й хвилині гості зрівняли рахунок, коли після помилки футболіста Гібралтару віч-на-віч із голкіпером вийшов Ферхат Саглам, який впевнено переграв воротаря – 1:1.

А ось наприкінці зустрічі розпочалося найцікавіше. Спочатку, на 82-й хвилині, пенальті не реалізував капітан Гібралтару Ліам Вокер.

Потім, на 92-й хвилині, гравці Ліхтенштейну зуміли забити, але цей гол не зарахували після перегляду VAR через офсайд.

На 7-й доданій хвилині Гібралтар таки забив вдруге. Після навісу з флангу Скенлон відправив м'яч у сітку воріт.

Здавалося, що матч йде до перемоги господарів, але на вже на останніх секундах "шкіряний" влучив у руку гравці Гібралтара у штрафному майданчику і арбітр після перегляду відеоповтору призначив пенальті. Одинадцятиметровий на 104-й хвилині впевнено реалізував Гаслер – 2:2.

Ці гойдалки супроводжувалися надмірними емоціями гравцями обох команд. Протягом зустрічі рефері показав 15 жовтих карток і одну червону.