Лаціо: Ледве врятувались

19:21, 11 березня 2018

Після матчу з Динамо Сімоне Індзагі зробив  4 зміни в складі.

Проти Кальярі замість Уолласа в захисті зіграв Феліпе Рамос. Пароло, Лулич та Луїс Альберто замінили Мурджа, Мілінковича-Савича та Андерсона.

І саме Кальярі відкрив рахунок у матчі. Хан пробив головою в перекладину,  м’яч відскочив прямісінько на голову Паволетті. Нехай незграбно, але форвард Кальярі забив…

Не минуло і 10 хвилин, як римляни зрівняли рахунок. Автогол: після штрафного Лаціо м’яч торкнувся голови Чеппітеллі.

3 удари у площину в Кальярі проти 0 у Лаціо – підсумки 1-го тайму.

В середині другої половини грубої помилки припустився Феліпе Рамос –  привіз пенальті на рівному місці. Барелла впевнено виконав вирок.

Остання хвилина основного часу і Феліпе Рамос знову грубо помиляється – скидає головою м’яч форварду Кальярі Фаріасу, той виходить віч-на-віч із Стракошою, але далеко відпускає м’яч і втрачає нагоду поставити масну крапку і забезпечити острів’янам перемогу.

І римляни врятувалися! 95 хвилина, остання атака Лаціо – Андерсон прострілює, а Іммобіле космічним ударом п’ятою перекидає (!!!) голкіпера. Такому удару навіть Ібрагімович позаздрить.

2:2. Лаціо таки відігрались, але втратили важливі 2 очка в боротьбі за Лігу Чемпіонів.