Ліга Європи. Диво-гол і диво-промах Обамеянга – катастрофа Арсенала. Аякс відлітає від Хетафе, розпач Селтика

00:41, 28 лютого 2020
СВІТОВИЙ ФУТБОЛ

Матч між Зальцбургом і Айнтрахтом перенесли на один день через негоду.

В решті матчів не обійшлося без сенсацій. Аякс так і не зумів відіграти відставання від Хетафе, а Севілья пройшла Клуж лише завдяки голу на виїзді.

Найпізніше закінчили грати в Лондоні, де Арсенал і Олімпіакос провели додаткові два тайми по 15 хвилин, щоби визначити сильнішого. Міг врятувати репутацію англійцям Обамеянг, який на 113 хвилині ударом ножицями зрівняв рахунок у матчі (1:1). Але Ель Арабі після серії помилок господарів забив переможний для греків м’яч на 119 хвилині – 1:2.

Удар Обамеянга з декількох метрів повз ворота поховав надії команди Артети на Лігу Європи.

Результати всіх матчів:

Гент 1:1 Рома (2:1 за сумою двох матчів на користь Роми)

Еспаньйол 3:2 Вулвергемптон (6:3 за сумою двох матчів на користь Вулвергемптона)

Базель 1:0 АПОЕЛ (4:0 за сумою двох матчів на користь Базеля)

Башакшехір 4:1 Спортинг (5:4 за сумою двох матчів на користь Башакшехіра)

ЛАСК 2:0 АЗ (3:1 за сумою двох матчів на користь ЛАСКа)

Мальме 0:3 Вольфсбург (5:1 за сумою двох матчів на користь Вольфсбурга)

Порту 1:3 Баєр (5:2 за сумою двох матчів на користь Баєра)

Севілья 0:0 Клуж (1:1 за сумою двох матчів на користь Севільї)

Бенфіка 3:3 Шахтар (5:4 за сумою двох матчів на користь Шахтаря)

Манчестер Юнайтед 5:0 Брюгге (6:1 за сумою двох матчів на користь МЮ)

Інтер 2:1 Лудогорець (4:1 за сумою двох матчів на користь Інтера)

Аякс 2:1 Хетафе (3:2 за сумою двох матчів на користь Хетафе)