Ліга чемпіонів. Зінченко з Арсеналом знищили Ланс, тріумф Реала з Луніним і фіаско Бенфіки Трубіна. ВІДЕО

00:10, 30 листопада 2023

Шалений ігровий день для Зінченка, Луніна і Трубіна у Лізі чемпіонів.

Для усіх трьох українців цей вечір пройшов по-різному. Олександр Зінченко із Арсеналом вдома знищили Ланс з рахунком 6:0! Сам лівий захисник канонірів відіграв перший тайм, в якому лондонці відвантажили 5 м'ячів у ворота суперника, і в перерві Артета його замінив. Тим самим Арсенал гарантував собі вихід у плей-оф ЛЧ з першого місця.

Андрій Лунін разом із Реалом теж здобув перемогу в своєму матчі з Наполі (4:2). Голкіпер мадридців двічі пропустив і в обох випадках шансів врятувати у нього було мало.

А ось для іншого українського воротаря цей вечір пройшов набагато гірше. Бенфіка Анатолія Трубіна зіграли внічию 3:3 із Інтером і це за умови, що після першого тайму лісабонці вели в рахунку 3:0! Тепер у наступному матчі Бенфіці треба перемагати Зальцбург, щоби вийти у Лігу Європи.