Лунін зіграв за Реал. Зідан оцінив гру українця і розповів про його майбутнє

10:05, 01 серпня 2019

Андрій Лунін нарешті отримав ігровий час на передсезонній підготовці Реала. Українець з’явився на полі у матчі за третє місце на Audi Cup. Реалу протистояв турецький Фенербахче, а Андрій Лунін провів увесь другий тайм.

Український голкіпер вийшов на поле за рахунку 2:2. Упродовж тайму Лунін пропустив один м’яч після дальнього удару Туфана. Однак Реал забив ще тричі і в підсумку здобув перемогу 5:3. Після матчу головний тренер мадридців Зінедін Зідан оцінив гру Андрія Лунін та натякнув на подальше майбутнє українця.

Після повернення до Мадрида ми оцінимо ситуацію кожного воротаря. Також дуже важливо, що думає сам гравець. Я радий, що Лунін зіграв проти Фенербахче. Лунін – майбутній воротар Реала, він дуже хороший футболіст. Ми з ним приймемо правильне рішення.