Миколенко на висоті. Після серії з трьох поразок Евертон нарешті перемагає. ВІДЕО

19:06, 22 жовтня 2022
СВІТОВИЙ ФУТБОЛ

У 13-му турі Евертон приймав Крістал Пелас. Після поразок від Манчестер Юнайтед, Тоттенгема та Ньюкасла команда Френка Лампарда здобула суху домашню перемогу.

Вже на 11-тій хвилині ірисок вивів уперед Калверт-Льюїн, а по перерві у голі Евертона взяв безпосередню участь і українець. Миколенко пробив по воротах, але Гвайта парирував удар. Утім, із добиванням Гордона кіпер Крістал Пелас вже не впорався. Рефері перевірив епізод щодо можливого офсайду хавбека після удару Віталія, але гол зрештою зарахував - 2:0.

Добили ліверпульці гостей вже наприкінці матчу стараннями Макніла. Підсумковий результат приніс Евертону найбільшу перемогу у сезоні - 3:0. За цей матч Миколенко отримав 7,2 бала від порталу Whoscored.