На жаль, ми не зробили головного© Ребров оцінив матч збірної України з чехами

01:16, 15 жовтня 2024

Сергій Ребров прокоментував матч із Чехією в Лізі націй.

Наставник збірної України на пресконференції після матчу проаналізував гру з чехами (1:1).  Головний тренер зазначив, що заміни додали інтенсивності, але команді не вистачило ще одного забитого м'яча.

Чому ми так важко реалізовуємо моменти? Для мене дуже важливо, що ми створюємо шанси. Це вже майстерність гравців. Дуже важко сконцентруватися у кожному моменті, який ми створюємо. У першому таймі були гарні виходи в контратаки, але, на жаль, ми їх не завершували й отримували атаки в нашу сторону. Тому ми працюємо над тим, щоби створювати моменти, щоби у нас були моменти. Дуже важливо, щоби усі гравці, коли в них є моменти, максимально концентрувалися на них. Тож працюємо. Я думаю, що загалом треба було тримати інтенсивність. Георгій Судаков показав, що дійсно відновився і майже 90 хвилин працював. На жаль, у Миколи Шапаренка було невелике пошкодження, ми його замінили. Ті гравці, які вийшли, додали в інтенсивності. Криськів уперше викликаний до збірної і завжди перші ігри дуже важкі, попри те, що вони розуміють один одного у Шахтарі. Це збірна, це зовсім інший рівень. Я вважаю, що він і всі гравці, які вийшли на заміну додали в інтенсивності, проте, на жаль, ми не зробили головного – не забили м’яч.