Не потиснув руку. Почеттіно відреагував на прояв неповаги від Мессі

11:23, 20 вересня 2021

Що сталося між гравцем та тренером?

Головний тренер ПСЖ Маурісіо Почеттіно розповів про заміну Ліонеля Мессі в матчі з Ліоном. Нагадаємо, аргентинець пішов з поля на 76-й хвилині і не потисну руку наставнику команди. Паризький клуб у підсумку переміг з рахунком 2:1 завдяки голу Ікарді на 90+4 хвилині. Слова Почеттіно цитує RMC Sport.

Скрін RMC Sport
Всі знають, що у нас багато дуже хороших гравців. Ми маємо робити вибір складу до виходу на поле, а потім в матчі, думаючи про те, що найкраще для команди і для кожного гравця. Іноді рішення бувають позитивними, бувають – ні. Але саме тому тренер стоїть поруч з лавкою запасних, щоб ухвалювати рішення. Це може подобатися, а може і не подобатися. Я запитав його, як він себе почуває. Він сказав, що з ним все в порядку, проблем немає