Один із гравців Динамо був божевільним© Футболіст Зальцбурга про сутичку в перерві матчу

12:01, 22 серпня 2024

Скандальний епізод стався у матчі Динамо – Зальцбург.

Після свистка на перерву Микола Шапаренко зчепився із футболістом австрійців з Амаром Дедичем. Обидва гравці отримали за це по жовтій картці. Причина таких дій невідома, але після поєдинку захисник Зальцбурга прокоментував цей епізод для CANAL+ Sport Austria.

Ми грали з хорошим суперником і нам не було легко у цьому поєдинку. Я б сказав, що це, звичайно, гарний результат для нас. У нас попереду ще один важкий матч, результат дуже позитивний. Ми боролися, у нас були моменти, якими ми скористалися. Час від часу біля наших воріт виникали небезпека, тому нам потрібно покращувати свою гру і готуватися до другого поєдинку, оскільки вдома нам також буде непросто.

Маленька бійка у перерві? Футбол це футбол, емоції. Я не хочу говорити, хто саме це був, але один з гравців Динамо був трохи божевільним у першому таймі, я теж був трохи злий, але зараз усе спокійно і чудово.

Нагадаємо, Динамо поступилося Зальцбургу у першому поєдинку з рахунком 0:2. Матч-відповідь пройде у Австрії 27-го серпня.