Переможний постріл на останніх хвилинах! Ексгравець збірної України шокував воротаря. ВІДЕО

17:11, 25 жовтня 2021

Експівзахисник Шахтаря та збірної України Дмитро Гречишкін зараз виступає у Туреччині за Генчлерберлігі. У десятому турі Першої ліги Туреччини його команда зустрічалася з Коджаеліспором.

До 91-ї хвилини матчу тримався нічийний рахунок (1:1), аж раптом Гречишкін наважився на дальній удар. Українець вистрілив метрів із 30-ти, а воротар невдало підлаштувався під м'яч і підвів свою команду. М'яч відскочив від руки голкіпера, вдарився у стійку і залетів у ворота.

Цей гол став для Гречишкіна дебютним у Генчлерберлігі.

Нагадаємо, Дмитро Гречишкін відомий своїми виступами у складі Шахтаря, Зорі та Олександрії. У збірній України він відіграв 2 поєдинки за часів тренерства Михайла Фоменка.