Позорище… Атлетико розбиває жалюгідний Реал

09:03, 27 липня 2019

Команда Зідана провалила поєдинок проти сусідів з Мадрида.

Матч Міжнародного Чемпіонського Кубка між Реалом і Атлетико завершився ганебною поразкою команди Зідана. Королівський клуб вийшов на поєдинок ледь не найкращим складом і пропустив від команди Сімеоне вже на 1 хвилині матчу – постарався Дієго Коста. Саме скандальний форвард став головним героєм зустрічі, забивши 4 м’ячі.

Дієго Коста не був би собою, якби не порушив дисципліну. На 65 хвилині нападник поліз з’ясовувати стосунки із захисником Реала Дані Карвахалем – арбітр вилучив обох грубіянів.

На момент вилучення Кости рахунок був 6:1 на користь Атлетико, а загалом зустріч завершилася непристойними 3:7 для Реала. Андрій Лунін за побиттям партнерів спостерігав із лавки запасних. Зідан знову проігнорував українця, хоча після 0:5 у першому таймі для Тібо Куртуа у другій половині можна було дати шанс нашому голкіперу, але вийшов Навас.