Пронісся з центра поля і вгатив у дев'ятку! Ексгравець Динамо феєрить на великому турнірі. ВІДЕО

10:35, 09 лютого 2022

У першому півфіналі Клубного чемпіонату світу Палмейрас впевнено здолав Аль-Ахлі з рахунком 2:0. Найбільший внесок у перемогу Палмейраса зробив ексгравець Динамо Дуду. На рахунку бразильського нападника гол та асист.

Спочатку на 39-й хвилині Дуду віддав хорошу результативну передачу на Рафаеля Вейгу.

На 49-й хвилині поєдинку він відзначився вже сам. Бразилець підхопив м'яч у центрі поля ближче до правого флангу, пронісся до штрафного майданчика і вгатив що є сили у дальню дев'ятку — прекрасний гол.

У фіналі Клубного чемпіонату світу Палмейрас зіграє з переможцем пари Аль-Хіляль — Челсі.

Дуду виступав у складі Динамо з 2011-го по 2015-й роки. За київський клуб бразилець зіграв 32 матчі, в яких відзначився 4-ма голами і 5-ма асистами.