Результати матчів Ліги чемпіонів. Мбаппе з Мессі роблять гру, Інтер зупиняє Шериф, а Ліверпуль у суперматчі б'є Атлетико. ВІДЕО

21:54, 19 жовтня 2021

Найсильніший клубний футбол повернувся

Юрій Вернидуб у міланському матчі з Інтером не міг розраховувати на свого найкращого гравця – голкіпера Гіоргіоса Атанасідіса.

Себастьян Тілль класно виконав штрафний удар, змусивши капітулювати Саміра Хандановича – 1:1!

Раділи гості такому результату, на жаль, не довго. На 58 хвилині (за 6 хвилин після гола Шерифа) Відаль після передачі від Джеко вийшов віч-на-віч із Челядником і пробив у ближній кут. Голкіпер гостей відверто не виручив – 2:1.

Підсумковий результат своїм ударом на 67 хвилині встановив Де Врей. Оборонець господарів скористався скиданням від Думфріса, пробивши у ближній кут воріт Шерифа. Знову голкіпер гостей не врятував – 3:1.