Різні рівні. Арсенал Зінченка не залишає шансів Челсі Мудрика. ВІДЕО

23:56, 02 травня 2023

Вже не лідер АПЛ Арсенал вдома не мав права на помилку в поєдинку з Челсі.

Команда Артети із Зінченком в стартовому складі дуже швидко вказала сусідам з Лондона на їхнє місце. На 18 хвилині господарі передали вітання обороні Челсі: Джака віддав у штрафний майданчик під удар Едегору, який потужним пострілом відкрив рахунок у зустрічі – 1:0.

Майже ідентичний м'яч Арсенал забив на 31 хвилині. Знову Джака віддав на Едегора у штрафний майданчик гостей, а норвезький півзахисник ударом у дотик не залишив шансів Кепі – 2:0!

До розгрому рахунок за декілька хвилин довів Жезус. Бразильський форвард скористався безпорадністю захисників Челсі і з близької відстані переграв Кепу – 3:0.

Після перерви Арсенал зменшив оберти, але скористатися цим підопічні Лампарда змогли лише раз.

На 65 хвилині Мадуеке після передачі від Ковачича з близької відстані пробив у дальній кут воріт Рамсдейла – 3:1.

Олександр Зінченко відіграв 73 хвилини (його замінив Тірні), а от Михайло Мудрик лише на 71 хвилині вийшов на поле, не запам'ятавшись, крім одного прориву і навісу, небезпечними діями.

Арсенал втримав свою перевагу і здобув важливу перемогу. Команда Артети ще мріє про чемпіонство в АПЛ.