VAR – це повне г*вно. Реакція на камбек Шахтаря у Лізі Чемпіонів

10:35, 07 листопада 2019

Донецький Шахтар зміг створити невеличке диво у Лізі Чемпіонів. Команда Луїша Каштру врятувала практично програний матч у Загребі. До 90+3 хвилини Гірники поступались 1:3. Але спочатку Мораєс переграв суперника на другому поверсі і відіграв один м’яч, а згодом Пятов заробив пенальті у чужому штрафному майданчику. Удар із позначки реалізував Тете.

Після матчу головний тренер Динамо Ненад Бьєліца дуже жорстко розкритикував VAR.

VAR – це повне г*вно. Він вбиває емоції та вбиває футбол.

Думки вболівальників після матчу теж були різними.

Мабуть, тепер щорічні карнавали потрібно проводити не в Ріо, а у Загребі.

Зупиніть VAR у Хорватії!

Ще один доказ того, що УЄФА – мафія. Арбітр не дивився VAR у першому таймі, але вирішив це зробити на 90+8 хвилині.

Яким же недоумком потрібно бути, щоб вдарити ліктем суперника у своєму штрафному майданчику за рахунку 3:2.

Занадто багато компенсованого часу і пенальті ні за що на 98-й хвилині. Дякуємо за ніщо, Фелікс Брих.