Вивів команду в півфінал Кубка! Українець забив на останніх хвилинах. ВІДЕО

23:56, 01 березня 2023

Ексгравець Динамо та Дніпра Роман Безус забив вирішальний м'яч, який дозволив його Омонії пройти до півфіналу Кубка Кіпру.

Команда українця зуміла здолати АПОЕЛ. У першому чвертьфінальному поєдинку Омонія поступилася 1:2, але зуміла усе перевернути в другому матчі. Гості зуміли забити швидкий м'яч на 12-й хвилині, а ось вирішальний гол, який вивів їх до 1/2 фіналу стався уже у компенсований час.

На останніх хвилинах зустрічі у ворота АПОЕЛа призначили пенальті, який взявся виконувати Роман Безус. Українець дуже впевнено реалізував одинадцятиметровий удар. Так рахунок у зустрічі став 2:0 на користь Омонії і 3:2 за сумою двох матчі.

Також у цій зустрічі взяв участь Артем Бєсєдін, який орендований у Динамо. Нападник відіграв 79 хвилин.