Яремчук провів не найкращий матч, але забив дуже хороший гол

19:57, 28 липня 2018

Гент Ігоря Пластуна і Романа Яремчука стартував у чемпіонаті Бельгії з поразки від Стандарда Валерія Лучкевича – 2:3.

Журналіст Nieuwsblad Міхаель ван Дамм на власні очі бачив гру українців. Принаймні, двох. Бо Лучкевич не потрапив навіть до заявки своєї команди. Пластун провів увесь поєдинок. А Яремчука замінили на 80 хвилині.

Перший тайм для Гента вийшов не дуже вдалим, – розповідає бельгієць FootballHub. – Команді не вистачало пристрасті і різкості. Пластун добре показав себе у захисті, але у грі з м’ячем він почувається ще не так комфортно.

Яремчук провів не найкращий матч, але він забив дуже хороший м’яч. Він вдало обрав позицію і замкнув простріл партнера з флангу. Це був дуже важливий гол. Він дав команді впевненість після провального першого тайму.

Втім, цього Генту для перемоги, чи хоча б нічиї не вистачило. Next time?

Не думаю, що у цьому сезоні команда побореться за чемпіонство, – каже ван Дамм. – Фаворити на титул – Андерлехт, Брюгге і Стандард. Гент, очевидно, фінішує четвертим. Такий варіант дуже навіть реальний.

Сподіваємось, що бельгійський колега помиляється та українці допоможуть Генту завоювати медалі.