Забив два розкішні м'ячі! Ексзірка УПЛ запалив дублем у чемпіонаті Англії. ВІДЕО

20:35, 08 травня 2023

Колишній зірковий гравець Шахтаря Вілліан влаштував феєрію в матчі АПЛ з Лестером.

Вінгер Фулгема "розписався" дублем у воротах лисиць. Спочатку бразилець відкрив рахунок на 10-й хвилині ударом зі штрафного. Вілліан виконував подачу від бокової лінії, але м'яч перелетів усіх партнерів і це, схоже, спантеличило голкіпера Лестера Іверсена, який не зумів відбити м'яч і той відправився у сітку воріт – 1:0.

Вдруге Вілліан відзначився уже на 70-й хвилині. Футболіст сильно пробив з-за меж штрафного майданчика і м'яч влетів точно у кут воріт. Так рахунок став 5:1 на користь Фулгема.

Загалом лондонці перемогли 5:3.