Накрутив захисника і поклав у дев'ятку! Ексгравець Шахтаря запалив у АПЛ. ВІДЕО

Колишній футболіст Шахтаря забив розкішний м'яч у матчі АПЛ.

Фулгем у 23-му турі чемпіонату Англії здолав Ноттінгем Форест із рахунком 2:0. І ключовими персонажами у перемозі лондонського клубу стали ексгравець гірників Вілліан та Манор Соломон, який усе ще має чинний контракт із українським клубом до кінця 2023-го року і виступає за англійський колектив на правах оренди.

Спочатку бразильський півзахисник на 17-й хвилині відзначився розкішним голом, який став справжньою окрасою поєдинку. Вілліан у штрафному майданчику суперника поклав на газон захисника і з лівої відправив м'яч у дев'ятку – 1:0.

А вже на 88-й хвилині ізраїльтянин поставив крапку в зустрічі, знявши усі питання про переможця. Соломон опинився сам перед воротами, підготував удар і прошив голкіпера – 2:0.