Захисник взяв м'яч у руки в штрафній зоні. Скандал у матчі Арсенал – Баварія. ВІДЕО

17:38, 10 квітня 2024

Перший чвертьфінальний поєдинок Ліги чемпіонів між Арсеналом та Баварією не обійшовся без скандальних епізодів.

Однією з найбільш обговорюваних тем став дуже неоднозначний момент на 67-й хвилині зустрічі за участі футболістів лондонської команди.

Тоді голкіпер Рая (за рахунку 2:1 на користь Баварії) після свистка арбітра виконав стандарт (удар від воріт), він віддав передачу на Габріеля, але захисник Арсенала взяв м'яч у руки, щоби самому виконати удар від воріт. Після цього, за всіма правилами головний рефері Гленн Нюберг мав призначити пенальті і гравці Баварії почали апелювати про це. Однак суддя не наважився це зробити, пояснивши це тим (зі слів головного тренера Баварії Томаса Тухеля), що це просто дитяча помилка і за таке ставити пенальті в 1/4 фіналу ЛЧ він не буде.

На пресконференції після матчу наставник мюнхенців наголосив на цьому епізоді і вказав на помилку арбітра: