Ефект Зінченка. Арсенал рятується від поразки у матчі Ліги чемпіонів з Баварією. ВІДЕО

Лондонський Арсенал у своєму першому поєдинку чвертьфіналу ЛЧ вдома приймав Баварію. Олександр Зінченко цей матч розпочинав з лави для запасних.

Старт поєдинку був за канонірами. Уже на 12-й хвилині хлопці Мікеля Артети вийшли вперед у рахунку. Сака отримав передачу в штрафному майданчику Баварії і пробив точно у дальній кут воріт Ноєра – 1:0.

Та мюнхенці перевернули хід зустрічі. Спочатку, на 18-й хвилині, Горецка розрізною передачею вивів на удар Гнабрі, який у дотик прошив Раю – 1:1.

А згодом, на 32-й хвилині, гравці німецької команди взагалі вийшли уперед. Габріел у власному штрафному майданчику збив Сане і арбітр одразу призначив одинадцятиметровий удар. З позначки Кейн впевнено переграв Раю – 2:1.

Одразу по перерві Мікель Артета випустив на поле Олександра Зінченка. Згодом з'явилися Жезус та Троссар і ці зміни зіграли свою роль.

На 76-й хвилині каноніри зрівняли рахунок. Жезус у штрафному майданчику Баварії накрутив захисників і викотив на удар Троссару, який у дотик прошив Ноєра – 2:2.

Вирвати перемогу лондонцям у цьому поєдинку не вдалося. Тож 2:2 і тепер все вирішиться у матчі-відповіді, який пройде у Мюнхені.

Нагадаємо, у паралельному матчі Реал і Ман Сіті видали напружений трилер, зігравши 3:3.