Андрій Богданов – володар Суперкубка Польщі!

Нерв, біль, піт і звитяга – надзвичайно емоційним видався матч за Суперкубок Польщі, в якому зустрілися переможець фінального раунду Екстракляси варшавська Легія та фіналіст Кубка Арка з Гдині, кольори якої захищає Богданов.

Цей поєдинок став повторенням фіналу Кубка, який другого травня Арка програла 1:2.

Звітний двобій розпочався для номінальних гостей провалом – вже на другій хвилині стрімка контратака столичних футболістів призвела до прострілу з правого флангу, який на свою біду перервав саме Андрій, вразивши ворота своєї команди.

Animated GIF - Find & Share on GIPHY

Антигерой – не амплуа Богданова. Наприкінці першого тайму Андрій фірмовим ударом зрівняв рахунок у матчі, який на той момент Арка програвала 1:2. До слова, останні два дні українець тренувався з температурою. Не казав про це тренеру, бо дуже хотів зіграти у цьому матчі.

Плідний перший тайм завершився переможним голом на 45+2 хвилині від нападника Арки Міхала Яноти.

3:2 на користь команди українця. Суперкубок Польщі поїхав до Гдині.