Арсенал без Зінченка вилітає з ЛЧ! Баварія дотискає канонірів у Мюнхені. ВІДЕО

У матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів Баварія вдома приймала Арсенал. Олександр Зінченко цей поєдинок розпочинав із лави для запасних.

Перша зустріч між командами завершилася з рахунком 2:2, тож доля путівки залежала виключно від результату другого матчу.

Перші гольові нагоди створила Баварія усередині першого тайму. Спочатку Мазрауї пробивав із меж штрафного майданчика у дальній кут, але під удар ліг захисник Арсенала і м'яч пройшов поруч зі стійкою. А потім Мусіала стріляв по воротах Раї і голкіпер канонірів зробив сейв.

Своїми моментами відповіли і хлопці Артети. На 30-й хвилині Едегор пробивав із далекої відстані, м'яч влучив у захисника і рикошетом від нього летів точно у кут, але Ноєр парирував. А ще за хвилину супернагоду мав Мартінеллі – бразилець завдавав удару з меж штрафного майданчика, але голкіпер Баварії встиг зреагувати і забрав м'яч до рук.

На старті другого тайму Баварія була дуже близька, щоби забити. Після навісу від Кімміха Горецка пробивав головою і влучив у поперечку, на підбиранні першим опинився Геррейро, який у дотик пробив – Рая відбив м'яч у стійку і той вилетів за межі поля.

Та на 63-й хвилині мюнхенцями таки вдалося повести у рахунку. Після навісу з лівого флангу від Геррейро Кімміх, який втік від суперника, ударом головою вколотив м'яч у сітку воріт – 1:0.

Гравці Арсенала кинулися відігруватися, але пройти захист Баварії і Ноєра їм не вдалося.

Тож, Арсенала поступається 1:0 (3:2 за сумою двох матчів) і вилітає з Ліги чемпіонів. Натомість, Баварія виходить у півфінал ЛЧ. Олександр Зінченко так і не з'явився на полі у другому поєдинку.