Арсенал із голом Зінченка вириває перемогу в АПЛ! Курйозний автогол приносить 3 очки. ВІДЕО

Арсенал після поразки від Манчестер Сіті 1:3 у стартовому матчі 24-го туру АПЛ на виїзді грав із Астон Віллою.

Уже на 6-й хвилині каноніри пропустили. Метью Кеш на власній половині поля забрав м’яч у Зінченка і відав діагональ на Оллі Воткінса. Нападник Астон Вілли увійшов до штрафного майданчика, хитнув Саліба і пробив у дальній кут. Рамсдейл не врятував – 1:0.

Гості почали тиснути на ворота суперників і вже на 16-й хвилині відігралися. Вайт навішував з правого флангу, але подача вийшла невдалою і захисник господарів Мінгс вибив головою. На жаль для команди Унаї Емері, м’яч відлетів до Сака, який в дотик розрядив потужну гармату від поперечку – 1:1.

Згодом із дальньої відстані пробивав Зінченко, але Еміліано Мартінес впевнено забрав м’яч до рук.

На 32-й хвилині господарі забили вдруге. Морено з правого флангу прострілив до штрафного майданчика, Буендіа пропустив далі на Коутіньйо (м’яч пройшов поміж ніг і в Джаки), бразилець обробив передачу і другим дотиком завдав удару точно у кут воріт – 2:1. Саме за такого рахунку команди і пішли на перерву.

На старті другого тайму Арсенал взяв м’яч під контроль та включив високий пресинг, а на 56-й хвилин Нкетіа міг зрівнювати рахунок. Нападник виграв повітря у двох захисників і з меж воротарської зони завдав удару головою – м’яч влучив у поперечку і вилетів у поле.

На 61-й хвилині Зінченко виправився за свою помилку на старті поєдинку забитим м'ячем. Каноніри розіграли кутовий, українець отримав передачу від Едегора майже на лінії штрафного майданчика і в дотик вколотив м’яч у сітку воріт – 2:2. Цей гол став для Зінченка не лише дебютним за Арсенал, а загалом першим в АПЛ. За Ман Сіті захисник забивав лише в матчах Кубка Англії та футбольної ліги.

Цей гол ще більше підбадьорив канонірів і вони побігли виривати перемогу. Близьким до забитого м’яча був Едегор. На 77-й хвилині норвежець після курйозної помилки захисників опинився віч-на-віч із голкіпером, але пробив повз ворота.

На цей момент Арсенала Астон Вілла відповіла не менш небезпечною нагодою. Бейлі зупинив м’яч на лівому фланзі, протягнув його до штрафного майданчика і з правої завдав сильного удару, але влучив у поперечку.

Вже у компенсований час Арсенал таки зумів дотиснути свого суперника. Щоправда, не обійшлося без курйозу. Жоржиньо сильно пробив із дальньої відстані, м’яч влучив у поперечку відлетів у Еміліано Мартінеса і від голкіпера Астон Вілли відправився у сітку воріт – 2:3.

А вже на останніх секундах лондонці поставили крапку. Мартінес підключився на заключний кутовий своєї команди, щоби врятувати нічию, але подача вийшла дуже невдалою, каноніри розігнали швидку контратаку, Вієйра викотив на Мартінеллі, який у порожні ворота не схибив – 2:4.

Тож Арсенал дотискає Астон Віллу і набирає 54 очки в турнірній таблиці.