Арсенал може прощатися з мріями про чемпіонство! Каноніри програють Брайтону. ВІДЕО

Арсенал, який видав потужний сезон, на жаль, втратив забагато очок в заключних матчах і тепер може забути про чемпіонство цього сезону.

Підопічні Мікеля Артети в 36-му турі УПЛ поступилися Брайтону Роберто Де Дзербі 0:3. Спочатку на старті першого тайму оборона канонірів провалилася і Енсісо після передачі від Еступіньяна з декількох метрів головою прошив Рамсдейла.

А на 86-й хвилині гравці Брайтона забили вдруге. Троссар обрізався поблизу власного штрафного майданчика, Ундав опинився віч-на-віч з голкіпером Арсенала і перекинув його.

А вже на останніх хвилинах зустрічі Еступіньян поставив масну крапку в зустрічі. Гравець "чайок" вдало зіграв на добиванні і розстріляв ворота Рамсдейла – 0:3!

Ця поразка фактично ставить хрест на надіях Арсенала про перемогу в АПЛ. Адже за два тури до кінця чемпіонату команда Мікеля Артети відстає від Манчестер Сіті на 4 очки, при цьому в підопічних Гвардіоли ще є матч у запасі.

Тож те, що містяни, які перемагають в АПЛ 11 матчів поспіль, не зможуть взяти три очки в трьох поєдинках, які в них залишились, виглядає майже на межі фантастики.