Гол спиною до воріт і шедевр зі штрафного! Зірка Ман Сіті розбиває Евертон. ВІДЕО

Ілкай Гюндоган зробив перемогу для Манчестер Сіті у матчі 36-го туру АПЛ з Евертоном. Містяни виграли з рахунком 3:0, а німецький захисник відзначився двома розкішними голами та асистом.

Спочатку на 37-й хвилині зустрічі Гюндоган отримав передачу від Мареза і, знаходячись спиною до воріт, пробив точно у кут воріт Пікфорда – голкіпер Евертона не дотягнувся – 0:1.

Ще за декілька хвилин капітан містян відзначився результативною передачею. Він з лівого флангу навісив до воротарського майданчика точно на голову Голанду, а норвежець з декількох метрів не схибив – 0:2.

А на старті другого тайму Гюндоган показав, як треба виконувати штрафні. Гравець завдав шедеврального удару в дев'ятку воріт Евертона – 0:3.

Відзначимо, що Віталій Миколенко цей поєдинок пропускав через невелике розтягнення м'язів стегна.