Арсенал знову лідирує в АПЛ! Ман Сіті СЕНСАЦІЙНО оступився у матчі з середняком. ВІДЕО

Манчестер Сіті примудрився втратити очки у матчі з Ноттінгем Форест.

Містяни в 24-му турі чемпіонату Англії зіграли унічию (1:1). При тому, що суперник завдав лише один удар у площину воріт! Підопічні Гвардіоли домінували увесь поєдинок, а свій єдиний м'яч забили наприкінці першого тайму: Бернарду Сілва у дотик сильно пробив під поперечку.

У другій половині зустрічі містяни теж домінували як за володінням м'яча, так і за удрами, але на 84-й хвилині гравців Ноттінгем Форест організували одну успішну атаку, в результаті якої Кріс Вуд переправив м'яч у сітку воріт. Ман Сіті уже не зміг забити вдруге і втратив перемогу.

Таким чином, Арсенал, який свій поєдинок із Астон Віллою виграв 4:2, знову одноосібно очолює турнірну таблицю. Команда Зінченка має 54 очки, а ексклуб українця – 52 пункти. При цьому у канонірів є гра в запасі.