Аристократичний гол Жиру приносить Челсі виїзну перемогу над Атлетико! ВІДЕО

Домашній матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів мадридський Атлетико проводив у Бухаресті через ковідні заборони

Суха статистика сухого старту

Атлетико та Челсі є одними з найкращих команд світу у плані гри в обороні, а надто цього сезону. Томас Тухель, наприклад, на чолі лондонців іще не програвав – 5 перемог і 2 нічиї, при цьому 5 сухих матчів. Голкіпер Челсі Едуар Менді теж у п’яти зі своїх останніх семи матчів зберігав ворота на замку. В Атлетико, щоправда, зараз триває неприємна серія – підопічні Дієго Сімеоне пропускають у семи останніх поєдинках Ла Ліги.

Вже на 2-гій хвилині пресинг мадридців міг принести успіх. Матео Ковачич невдало скинув Менді і голкіпер ледь не подарував м’яч Анхелю Корреа, але обійшлося. Наступний сплеск гостроти настав на 14 хвилині. Тома Лемар мав заносити м’яч у ворота Челсі після ідеального прострілу вибухового Луїса Суареса, котрий на правому фланзі обіграв двох опонентів. Але французові забракло буквально міліметрів. Лондонці миттєво відповіли дзеркальною атакою, на завершення якої не встиг вже Тімо Вернер. Під кінець тайму німець спробував потурбувати Яна Облака несподіваним ударом у ближній кут, але словенець упорався. Атлетико у відповідь вирвався у контратаку. На жаль, господарі зажували момент дрібними неточностями.

Загалом перша половина зустрічі пройшла у позиційній боротьбі в центрі поля, зі слабкими спробами вривань в обох суперників. Багато браку в передачах і не бажання ризикувати максимально засушили гру до перерви – 2 удари у площину на дві команди.

Олів’є ноги-ножиці

Гра поновилася спробами Атлетико. Але удар Суареса був заблокований, а Жоау Фелікс боковими ножицями елегантно пробив… вище воріт. Ближче до середини тайму Олів’є Жиру відповів своїми ножицями, але лайнсмен підняв прапорець. Головний рефері Фелікс Брих і команди три хвилини чекали на вердикт. І судді ВАР таки роздивилися. Виявилося, що Жиру отримав пас від оборонця мадридців Маріо Ермосо, а не від партнера. Такий красень-гол справді було б дуже шкода скасовувати – 0:1 на 68-ій хвилині.

Дебют Томаса Тухеля в Лізі чемпіонів видався аристократичним – знову зберегли ворота недоторканими і вивезли з Бухареста виїзну перемогу над грізними лідерами Примери. Більше того, не дозволили Атлетико бодай раз влучити у площину своїх воріт. Найкращий бомбардир Примери Луїс Суарес (16 голів) в Лізі чемпіонів за матрацників ще не забивав. Доведеться виправляти статистику вже у матчі-відповіді 17 березня.

Читайте також: Німецька машина мчить до чергового тріумфу в Лізі чемпіонів. Баварія без шансів знищує Лаціо і Металіст гратиме в Лізі чемпіонів© Ярославський про повернення клубу. ЕКСКЛЮЗИВ Профутбол DIGITAL