Ще не перемогли, а вже купаються у грошах. Клуб Малиновського заробив десятки мільйонів євро у ЛЧ

Аталанта дуже успішно виступає нинішнього сезону у Лізі Чемпіонів. Скільки на цьому заробив клуб?

Аталанта пройшла до чвертьфіналу Ліги Чемпіонів, перегравши Валенсію у двох матчах 8:4. Після цієї перемоги фінансовий веб-сайт Calcio e Finanza підрахував, скільки заробив клуб у ЛЧ. Зараз ця сума становить трохи більше 50 млн. євро призових коштів.

Аталанта заробила 5 млн. євро від телевізійного ринку завдяки фінансовій угоді між трансляторами Італії та УЄФА про показ Ліги Чемпіонів.

15 млн. євро за те, клуб потрапив до групового етапу. А також йому було надано ще 3.3 млн за “історичний рейтинг” у змаганнях УЄФА.

Аталанта виграла дві гри на груповому етапі і одну зіграла внічию. За це команда Гасперіні отримала 6.3 млн євро.  Ще 9.5 млн. євро, бо бергамаски пробилися до раунду плей-оф ЛЧ.

Прохід до 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів додав на рахунок команди 10.5 млн євро, а ще 500 тис. євро пов’язані із перерозподілом бонусів.

Також Аталанта вміє непогано заробляти на продажу своїх гравців. Клуб продав удвічі дорожче гравця, який відіграв 20 хвилин.

Нагадаємо, що матчі Серії А призупинено до 3-го квітня.