Атлетико — Леганес. Лунін — майже герой!

Нарешті дочекалися! Андрій Лунін вийшов у старті Леганеса. Сталося це у матчі із топовим Атлетико Мадрид.

У старті Леганеса також вийшов Василь Кравець, який чудово провів попередній поєдинок Примери.

Варто зазначити, що основний воротар команди українців Куельяр пропускав матч через перебір жовтих карток. Востаннє Лунін захищав ворота Леганеса аж 4 грудня 2018 року, коли відстояв без пропущених м’ячів у кубковому матчі з Райо Вальєкано.

Розминати Луніна Атлетико почав вже хвилини з 10-ї. Старий знайомий українцям Калінич пробивав головою з району одинадцятиметрової позначки, але просто в руки Луніну. Небезпечно було після скидання Хіменеса у воротарський майданчик, але той таки Калінич не встиг підставити ногу і захисник Леганеса вибив м’яч на кутовий.

Атлетико грав у дуже економному режимі. У деяких моментах Леганес навіть переважав мадридців. Незвично було бачити футболістів Атлетико, які програють у пресингу та чорновій роботі без м’яча.

На початку другого тайму Луніну довелося протистояти Саулю, коли іспанець бив пенальті. Сауль пробив у лівий від українця кут. Лунін відбив перед собою… під добивання Саулю. Андрій майже врятував свою команду, але майже — до уваги не береться.

На 61-й хвилині Андрій зробив неймовірний сейв. Томас дуже сильно пробивав зі штрафного, м’яч летів у самісіньку дев’ятку, але Лунін дотягнувся до м’яча і врятував команду від другого гола.

Щодо Кравця, то Василь мав непоганий вигляд на позиції лівого латераля. В атаці виконав декілька хороших кросів у штрафний майданчик, а в обороні діяв досить надійно.

Загалом, Леганес створив мало небезпеки біля воріт Атлетико. Було багато руху з м’ячем біля штрафного майданчика мадридців, але до ударів справа не доходила.

1:0 — Атлетико виграв у Леганеса. Дуже хороший матч для Луніна. Є надія, що цей поєдинок стане для Андрія відправною точкою, після якої він частіше потраплятиме у склад Леганеса.