Аутсайдер приголомшив лідера! Минай дав потужний бій Дніпру-1. ВІДЕО

Дніпро-1 у своєму першому поєдинку після зимової перерви в 18-му турі УПЛ приймав Минай.

Початок матчу був відкладений через повітряну тривогу в Дніпрі. Команда Юрія Максимова активно розпочала поєдинок і мала нагоду вже на старті. На 9-й хвилині Гуцуляк після помилки захисника отримав м’яч поблизу штрафного майданчика, хитнув оборонця і пробив по воротах – Кемкін парирував.

Після цього на 14-й хвилині команди відправилися відпочивати – чергова повітряна тривога. Коли вона завершилася, гравці повернулися на поле. У середині тайму двічі небезпечно з близької відстані пробивав Гуцуляк, але в обох випадках м’яч пройшов над поперечкою.

На ці моменти Минай відповів голом. Підопічні Любеновича на 25-й хвилині забрали м’яч у Піхальонка на власній поля і організували свою атаку, яка завершилася голом. Устименко навісив з правого флангу на Ременяка, якого загубили захисника Дніпра-1, і той з меж штрафного майданчика спокійно переграв Волинця – 0:1. І одразу після цього знову пролунала повітряна тривога.

На 33-й хвилині близьким, щоби зрівняти рахунок був Адамюк, але після удару головою від захисника Дніпра-1 м’яч влучив у поперечку воріт Миная.

На 39-й хвилині закарпатці втратили супернагоду подвоїти перевагу. Бабенко у власному штрафному майданчику сфолив проти Устименка і арбітр призначив пенальті. Одинадцятиметровий взявся виконувати Кораблін, але він не зміг із позначки переграти Волинця – голкіпер Дніпра-1 вгадав напрямок польоту м’яч і відбив.

Дніпряни зрівняли рахунок вже по перерві. На 51-й хвилині головний арбітр після перегляду відеоповтору призначив одинадцятиметровий удар у ворота Миная – м’яч влучив у руку Корнійчуку. Пенальті впевнено реалізував Піхальонок – 1:1.

Після цього підопічні Юрія Максимова мали ряд нагод, щоби забивати. Спочатку, Гуцуляк пробивав, влучив до захисника і м'яч відлетів до Горбача, який опинився фактично сам перед воротам, але він завдав удару прямо у руки голкіперу.

Згодом Піхальонок прострілив на Ківінду, який із меж воротарської зони сильно пробив – сейв Кемкіна.

Та пробити Минай дніпрянам не вдавалося, натомість закарпатці на 90-й хвилині ледь не вирвали перемогу. Після подачі з кутового Попов завдавав удару з лінії воротарської зони, але, на щастя для Дніпра-1, м’яч полетів по центру і Волинець забрав його до рук.

Тож, поєдинок завершився з рахунком 1:1. Дніпро-1 набирає 35 очок і тепер відстає від першого місця, яке займає Кривбас на 2 пункти. Минай йде останні і має 7 балів та дві гри у запасі.