З розкішним голом у дев'ятку. Кривбас розгромно перемагає у першому матчі року в УПЛ. ВІДЕО

У першому матчі УПЛ в 2024-му році ЛНЗ у Ковалівці приймав лідера чемпіонату України Кривбас.

За стартові 45 хвилин команди створили обмаль моментів і лише обмінялися декількома ударами в площину воріт. А найцікавіше сталося вже наприкінці першого тайму. Після подачі з кутового м'яч влучив у руку Шестакову, який намагався його вибити. Головна арбітриня зустрічі Анастасія Романюк після перегляду відеоповтору призначила пенальті. Одинадцятиметровий на 45-й хвилині впевнено реалізував Іліч, який розвів голкіпера і м'яч по різних кутах – 0:1

По перерві підопічні Юрія Вернидуба подвоїли перевагу. Бойко поспішив розіграти штрафний удар на власній половині поля, але помилився при передачі і віддав прямо на гравця Кривбаса. Ним виявився Прінс Квабена Аду. Ганець швидко розігнав атаку, прибрав захисника і з лінії штрафної зони пробив точно у кут воріт – 0:2.

На 63-й хвилині фантастичним голом відзначився Кузик. Футболіст Кривбаса отримав передачу поблизу штрафного майданчика ЛНЗ, обробив її і розкішним ударом з лівої ноги відправив м'яч у дальню дев'ятку – 0:3

Гості більше не забивали, а ЛНЗ протягом другого тайму не спромігся відповісти бодай одним голом. Тож, команда Юрія Вернидуба впевнено розпочинає другу частину чемпіонату з перемоги 3:0.

Після цієї звитяги Кривбас продовжує лідирувати в Українській Прем'єр-лізі. Криворізький клуб після 18-ти зіграних матчів має 37 очок. У ЛНЗ – 20 пунктів і черкаський колектив йде 10-м в УПЛ.