Автогол, розсічення в Грізманна і розбитий ніс Мбаппе! Франція з проблемами долає Австрію. ВІДЕО

Четвертий ігровий день на Євро-2024 завершував матч між збірними Австрії та Франції.

Уже на 9-й хвилині зустрічі голкіпер австрійців був змушений рятувати свою команду після удару Мбаппе  у нижній кут воріт.

Гравцям збірної Австрії вдалося втримати натиск французів, а на 36-й хвилині вони були дуже близькі, щоби забити. Забітцер вивів віч-на-віч із голкіпером Баумгартнера, але він не зумів переграти Меньяна.

А вже за декілька хвилин французи вийшли вперед у рахунку після прикрого автогола. Мбаппе прострілював на лінію воротарської зони і Вобер випадково зрізав м'яч у власні ворота – 0:1.

По перерві Мбаппе дивом не подвоїв перевагу своїх французів. Зірковий француз в середині поля виборов м'яч у одного захисника, потім оббіг іншого і вийшов віч-на-віч із голкіпером і пробив поруч зі стійкою.

Після цього нагоду мав Грізманн, але йому забракло дещиці, щоби замкнути простріл від тео Ернандеса.

Наприкінці зустрічі стався неприємний епізод для збірної Франції. Під час верхової боротьби Мбаппе влетів головою у суперника і розбив ніс. Нападника довелося міняти і замість нього вийшов Жиру.

Варто зазначити, що перед цим Грізманн влетів головою у рекламний щит і в нього було невелике розсічення.

На останніх хвилинах нагоду мав Жиру, але нападник не влучив по м'ячу. Збірна Франції з рахунком 1:0 перемагає Австрію.