Ситуація в групі України закручується! Словаччина шокувала Бельгію. ВІДЕО

У понеділок, 17 червня, відбувся поєдинок групи Е Євро-2024 в якому зустрілися збірні Бельгії та Словаччини.

Дуже динамічно команди увійшли у гру. Перший момент створили бельгійці. Після стрімкої атаки Де Брюйне відпасував на Лукаку, який пробив, але невдало.

На це словаки відповіли забитим м’ячем, скориставшись помилкою суперника у штрафному. Куцка завдав удар – Кастелс відбив, а Шранц зіграв на добиванні – 1:0!

Поступово бельгійці прийшли в себе після пропущеного м’яча. Так, на 21-й хвилині Де Брюйне запресенгував голкіпера Словаччини, той помилився і віддав невдалу передачу на Троссара, який пробивав вже по порожнім воротам – м’яч пролетів над стійкою!

Утім, словаки не відсуджувались в обороні, створюючи свої моменти та грамотно нейтралізовуючи небезпеку біля своїх володінь. Супермомент створила Словаччина на 40-й хвилині матчу. Гараслін отримавши пас з правого флангу пробив злету, і, на щастя Бельгії, Кастелс у стрибку здійснив ефектний сейв.

Напруженою видалася перша половина зустрічі, але більше команди не забивали і рахунок залишився незмінним 1:0.

На другий тайм Бельгія вийшла дуже заряженою, що відобразилося на володінні м'ячем, територіальній перевазі. З кожною хвилиною підопічні Тедеско все більше притискали словаків до своїх воріт. Перспективний момент бельгійці створили на 62-й хвилині, коли Бакайоко був першим на підборі і наніс потужний удар – Ганцко вибив м'яч з лінії воріт.

Бельгійці загострювали гру і згодом Лукаку забив м'яч після шедевральної гольової передачі партнера по команді скрізь трьох захисників Словаччини. Але, арбітр матчу скасував цей гол через гру рукою бельгійця. Це другий м'яч Лукаку, який не було зараховано.

Тож, у підсумку, словаки змогли зберегти переможний рахунок 1:0 у матчі з Бельгією

Нагадаємо, у групі E також знаходиться збірна України, яка сьогодні програла Румунії.