Автогол сезону. Зірки Динамо повертаються – кияни долають Колос. ВІДЕО

Динамо у виїзному матчі з Колосом здобуло впевнену перемогу.

Кияни вийшли вперед у рахунку в першому таймі. На 9 хвилині Перріс запресингував Волинця і голкіпер ковалівців вибив м'яч у власні ворота – 0:1!

Колос після пропущеного м'яча гру вирівняв, але другий м'яч у цій зустрічі забили теж гості. На 68 хвилині Олександр Андрієвський класним ударом не залишив шансів Волинцю – 0:2!

Андрієвський забив і поступився місцем на полі Шапаренку. Півзахисник збірної України повернувся на поле після тривалого відновлення від серйозної травми.

Колос міг скоротити відставання в рахунку, але Богданов, організувавши контратаку після обрізки Сидорчука, не переграв Бущана з близької відстані – сейв.

У компенсований до другого тайму час Динамо довело справу до розгрому. Шапаренко на фланзі розхитав Золотова і прострілив у воротарський майданчик ковалівців, де ніким не прикритий Волошин відправив м'яч у сітку воріт Волинця – 0:3!

Динамо перемагає в гостях у матчі, який, на жаль, для киян нічого не вирішує.