Барселона перебуває на межі банкрутства. Каталонці мають шалені борги

Іспанський гранд застряг у складній економічній ситуації

Барселона перебуває на межі банкрутства! Саме так говорить іспанське видання El Mundo, аналізуючи фінансовий звіт, який опублікував каталонський клуб. За цим документом загальна заборгованість Барселони становить понад 1,17 млрд євро, з яких 730 млн євро – короткострокові борги!

Так, до 30-го червня іспанський клуб має сплатити 266 млн євро банкам. Також каталонці винні 126 млн євро іншим команда за гравців: Ліверпулю за Коутіньйо, Аяксу за Де Йонга тощо.

Доходи Барселони за сезон 2018/2019, становили 990 млн євро, але торік вони впали до 855. Водночас витрати ледве скоротилися на 2 відсотки – з 973 млн до 955 млн євро. 74 відсотки доходів йде на зарплатню гравцям та персоналу клубу.

Поточного року очікуються витрати у розмірі 796 млн євро та доходи 828 млн євро. Нагадаємо, що каталонці вже перейшли у режим економії. На деякі виїзні матчі, які проходять відносно близько від Барселони, каталонці дістаються автобусом, а не літаком, як раніше. А гравців, що не входять у плани головного тренера, відправляють в оренди до інших клубів, щоби розвантажити зарплатну відомість.

Читайте також: Віддали дешевше, ніж планували. Аталанта Малиновського позбулася одного з лідерів клубу та Чому Гент просить багато грошей за Яремчука? Причина у київському Динамо

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також