Без ВАР, але з трьома пенальті. Шахтар тринькає свої нагоди, але долає Колос

Веселощі в УПЛ починаються із першого туру

Перша половина зустрічі Шахтаря з Колосом стала таймом змарнованих нагод, адже обидві команди вразили марнотратством.

Донецький клуб вже на другій хвилині створив супершанс, який не реалізував Маркос Антоніо – удар вище воріт.

Гості з Ковалівки відповіли ударом у стійку воріт. Смирний поцілив у каркас після подачі зі штрафного.

За десять хвилин той же Антоніо відгукнувся на передачу Матвієнка і цього разу пробив у площину воріт, але Волинець з-під поперечки м’яч відбив.

Неймовірний Волинець

Шахтар до перерви діяв цікавіше, і перед самим свистком Гірники заробили право на пенальті. Алан Патрік увірвався до штрафного майданчика гостей, віддав пас і впав через ногу Петрова. Одинадцятиметровий взявся пробивати Тайсон. Удар бразильця у правий для Волинця кут – чудовий сейв голкіпера Колоса!

Другий тайм розпочався з того, чим закінчився тайм перший – з відбитого Волинцем пенальті! Задоя наступив на ногу Мораєсу, і арбітр резонно вказав на позначку. Виконувати пенальті підійшов Марлос. Удар по центру від півзахисника Шахтаря голкіпер ковалівців відбив ногами – 0:0.

Третій пенальті

Бенефіс Ігоря Пасхала продовжився на 60 хвилині. Оріховський намагався вибити м’яч з-під ноги Марлоса, але, на думку рефері, зробив це з порушенням правил – пенальті. Алан Патрік з паузою перед ударом Волинця переграти зумів – 1:0.

Photo by Wolfgang Rattay/Pool via Getty Images

Забитий м’яч зняв із донецької команди тягар, а Колос увігнав у депресію – невдовзі прийшов другий гол Гірників. Тете розігнав контратаку, віддав на Мораєса, який прострілив на дальню стійку воріт Колоса, де ніким не прикритий Алан Патрік оформив дубль – 2:0.

За дві хвилини Шахтар добив Колос. Тете обіграв декількох суперників і з меж штрафного майданчика пробив по воротах Волинця. М’яч від стійки відлетів у руку гокліперу ковалівців, який не встиг зреагувати – автогол.

Колос огризнувся м’ячем Костишина на 76 хвилині. Атакувальний гравець скористався невдалою грою на виході Трубіна, який кулаком недалеко вибив м’яч, і пробив з розвороту по воротах Шахтаря. М’яч після рикошету від Матвієнка опустився точно в кут воріт донеччан.

3:1 – чемпіони України стартують зі складної перемоги над непростим суперником.