Ліга Європи. Інтер знущається з Шахтаря, який потопив себе своїми помилками

Севілья дізналася суперника по фіналу Ліги Європи.

Конте і Каштру стартовими складами вболівальників не здивували, адже прогнозовано випустили всіх найсильніших (здорових) гравців:

Стартові склади без сюрпризів🔥Інтер і Шахтар назвали тих, хто битиметься за фінал👇

Опубліковано FootballHub Понеділок, 17 серпня 2020 р.

Гра розпочалася спокійно, що більше було на руку саме українській команді, яка дуже добре контролювала м’яч.

Добре було до 18 хвилин, а потім помилився Пятов. Капітан Шахтаря невдало вибив м’яч у центр, там його перехопив Барелла, який обіграв Матвієнка і навісив до штрафного майданчика точно на голову Мартінесу – 1:0.

Успіх не запаморочив голову італійській команді, і вона, віддавши м’яч, за 10 хвилин ледь не забила вдруге. Знову небезпечно було після подачі з флангу, але цього разу на навіс Янга ніхто з нападників не встиг, дивом пролетівши повз м’яч.

Шахтар до кінця першої половини лише одного разу налякав Конте

Довгий розіграш Гірники завершили дальнім ударом від Маркоса Антоніо – вище воріт Хандановича.

Контроль м’яча дивідендів у першому таймі не приніс

Другий тайм розпочався із небезпечного моменту Інтера. Лаутаро випередив Хочолаву, оцінив позицію Пятова і миттєво пробив з-за меж штрафного майданчика. Капітан Шахтаря у класному стрибку перевів м’яч на кутовий.

Шахтар відповів супершансом Мораєса. Матвієнко подав на лінію воротарського майданчика Інтера, де найспритнішим виявився саме нападник збірної України. Удар головою від Мораєса за рахунок вдалої позиції відбив Ханданович.

За нереалізований момент номінальні гості поплатилися миттєво. Брозович подав із кутового на дальню стійку воріт Шахтаря, а Д’Амброзіо протиснув Матвієнка і пробив точно у дальній кут воріт Пятова – 2:0!

Інтер упіймав кураж і вирішив цього вечора ледь не за кожну помилку карати українську команду голом. На 74 хвилині в центрі поля обрізався Степаненко, Брозович м’яч перехопив, а Лукаку асистував Мартінесу. Лаутаро з 16-ти метрів пробив точно у кут воріт Шахтаря – 3:0.

Побиття продовжилося за декілька хвилин. Коноплянка, щойно вийшовши на поле, відпасував чужому біля власного штрафного майданчика - поперечні передачі мають властивість бути перехопленими. Чужим виявився Мартінес, який подарунок прийняв і переадресував його на Лукаку. Ексфорвард Манчестер Юнайтед точним ударом засмутив Пятова і Шахтар – 4:0.

Ще одне вітання захисту команди Каштру Лукаку передав на 84 хвилині. Бельгієць отримав передачу майже в центрі поля, прокинув повз Хочолаву і побіг. Грузинський захисник за ривком кремезного форварда не встиг, а той своїм ударом пробив точно поміж ніг Пятову – 5:0.

Photo by Lars Baron/Getty Images

Шахтар провалюється у найважливішому матчі сезону, але донецькій команді все одно треба сказати дякую за хороший євровиступ. Інтер заслужено виходить до фіналу Ліги Європи!