Біль і сльози в Олександрії. Катастрофічний дебют Йовічевича у СК Дніпро-1

Не той ефект, на який чекали у Дніпрі

СК Дніпро-1 після скандального матчу з Маріуполем змінив тренера, але страждання дніпрян тривають. Вже підопічні Йовічевича пропустили від Олександрії на третій (!) хвилині зустрічі. Пашаєв віддав пас за спини оборонцям Дніпра-1, Безбородько без роздумів пробив потужно у ближній кут воріт Сарнавського. Позиційна помилка голкіпера – 1:0 на табло.

Гості пішли атакувати, але жодного конструктиву за першу половину дніпрянам створити не вдалося. А Олександрія ще раз до перерви порадувала Шарана. Небезпечний штрафний ідеальним ударом під стійку воріт Сарнавського реалізував Третьяков – 2:0.

Єдиним негативом для господарів стадіону Ніка стали травми. Ще до перерви вимушено залишили поле Безбородько та Гордієнко, яких змінили Устименко та Банада.

Другий тайм розпочався з атак гостей, які завершилися… Голом господарів! На 60 хвилині подача зі стандарту у штрафний майданчик Дніпра-1 породила хаос біля воріт Сарнавського. Цим скористався Лучкевич, який пробив, мабуть, у бік воріт гостей, але влучив у Сватка, від якого м’яч влетів у сітку воріт дніпрян – 3:0.

Лучкевич показав, що може забивати і без допомоги суперників за вісім хвилин. Півзахисник Олександрії класним ударом з-за меж штарфного майданчика поцілив у дальній верхній кут воріт Сарнавського – 4:0!

М’яч престижу на 78 хвилині забив Адамюк. Оборонець команди Йовічевича наважився на удар з-за меж штрафного майданчика, до чого виявився не готовим голкіпер Олександрії Білик – м’яч влетів у ближній кут – 4:1.

View this post on Instagram

90+3 хв. 4:1. Матч #ОлександріяДніпро1 нарешті закінчився.

A post shared by SC Dnipro-1 (@scdnipro1) on Sep 26, 2020 at 11:27am PDT