Біль Циганкова та Жирони. Вільярреал на останній хвилині вириває перемогу в каталонців. ВІДЕО

Жирона разом із Віктором Циганковим у 35-му турі Ла Ліги вдома грала з Вільярреалом, який йде 5-им у чемпіонаті Іспанії.

Господарі пропустили досить швидко, уже на 9-й хвилині. Гравці Вільярреала розігнали швидку контратаку і Джексон викотив на порожні ворота Єремі Піно, який у підкаті переправив м'яч у сітку – 0:1.

Каталонці відігралися вже у середині першого тайму. Рікельме зі штрафного навісив на дальню стійку на Арнау Мартінеса, той у дотик скинув до воротарської зони на Лопеса, який з декількох метрів вколотив м'яч під поперечку – 1:1.

Жирона намагалася вирвати перемогу в цьому поєдинку, оскільки три очки команді Мічела були вкрай необхідні в боротьбі за Лігу конференцій, проте відправити м'яч ще раз у сітку воріт суперника їм не вдалося.

Натомість, гості на останній доданій до другого тайму хвилині забили і знову після контратаки. Рейна вкинув рукою через пів поля, Джексон накрутив захисника і прострілив на дальню, куди вривався Морено, іспанець у дотик переправив м'яч у порожній кут воріт – 1:2.

Віктор Циганков відіграв увесь поєдинок і навіть забив у другому таймі, але гол не зарахували через офсайд. Українець отримав від відомого статистично-аналітичного порталу WhoScored – 6,1.