Знову Бражко і шедевральний Русин. Зоря долає Інгулець. ВІДЕО

Зоря в домашньому матчі з Інгульцем не мала права на помилку.

Підопічні Патріка Ван Леувена все ще сподіваються наздогнати лідерів УПЛ і втрутитися в боротьбу за Лігу чемпіонів.

Господарі поля активно розпочали зустріч, навантажуючи оборону Інгульця постійними навісами. До такого команда з Петрового була готова і легко відбивала такі спроби атак луганців.

Не витримали гості на 21 хвилині. Білик не встиг за м'ячем після рикошету і зачепив Герреро – пенальті. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Бражко1:0!

У другому таймі малюнок гри дещо змінився. Інгулець почав активніше йти вперед, а Зоря переформатувалася на контргру.

Підопічні Ковальця почали турбувати голкіпера господарів Сапутіна, але контратаки луганців були набагато небезпечніші.

Мав забивати після прориву флангом і прострілу Русина Герреро. Легіонер команди Ван Леувена з близької відстані пробив вище воріт.

Ще кращу нагоду змарнував Антюх. Вінгер Зорі після передачі Герреро опився віч-на-віч з Біликом. Гравець господарів перекинув м'яч через голкіпера суперників, але з лінії воріт ігровий снаряд вибив Смоляков.

У цьому ж епізоді зазнав травми (мабуть, потягнув м'яз) Герреро. Це може бути значна втрата перед матчем з Шахтарем.

Інгулець ледь випадково не відігрався. Головкін намагався подати зі штрафного, але підсковзнувся і м'яч полетів у кут воріт Зорі – Сапутін у стрибку врятував свою команду.

Зняв усі питання щодо переможця на 81 хвилині Русин. Ексгравець Динамо протягнув м'яч до чужого штрафного майданчика і класним ударом відпарвив його у кут воріт Білика – 2:0!

Зоря знову перемагає і на переможній хвилі підходить до битви з Шахтарем.